Menu
Hjemmekampe
Oktober 2021
28.
torsdag
18.30
Herlufsholm GF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
ØUB
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
30.
lørdag
10.50
Herlufsholm GF
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Ringsted IF
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
11.30
Herlufsholm GF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (06) Efterår • Pulje 4
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
B. Frem
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
30.
lørdag
12.30
Herlufsholm GF (2)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Holmegaard GB
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
12.30
Herlufsholm GF (1)
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Ramsøhallen
HHF
Ramsøhallen
30.
lørdag
12.50
Herlufsholm GF (1)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF (2)
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
13.40
Herlufsholm GF (2)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
13.50
Herlufsholm GF (1)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Holmegaard GB
Faxe Ladeplads Stadion
31.
søndag
13.00
Herlufsholm GF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
31.
søndag
13.00
Herlufsholm GF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
Holmegaard GB
Faxe Ladeplads Stadion
31.
søndag
13.30
Herlufsholm GF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
FK Sydsjælland 05
Faxe Ladeplads Stadion
31.
søndag
14.30
Herlufsholm GF (2)
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Tune Hallen
Brøndby Strand IK
Tune Hallen
31.
søndag
15.30
Herlufsholm GF (2)
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund BS 72
Tune Hallen
Udekampe
Oktober 2021
25.
mandag
19.00
Holmegaard
9 - 4
Herrer
M+32
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED • Pulje 1
Holmegårdhallen
HG
Holmegårdhallen
27.
onsdag
18.30
Nykøbing FC (Øst 2)
livescore
0 - 2
Kvinder
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (06) 21/22 • Pulje 1
NFC Anlæg Syd
Z (kunstgræs)
Herlufsholm GF (Øst 1)
NFC Anlæg Syd
Z (kunstgræs)
29.
fredag
18.30
BK Avarta
livescore
-
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 2
Espelunden Kunstgræs
Kunst 1
Herlufsholm GF
Espelunden Kunstgræs
Kunst 1
29.
fredag
19.00
Møns FK
livescore
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Stege Stadion
Herlufsholm GF
Stege Stadion
30.
lørdag
10.00
Skælskør/Slagelse
Omkl. 6 (Hallen)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Mester (06) Efterår • Pulje 1
Skælskør Stadion
Bane 1 [Stadion]
Herlufsholm GF
Omkl. 5 (Hallen)
Skælskør Stadion
Bane 1 [Stadion]
30.
lørdag
11.10
Karise IK
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
11.30
Faxe BK (2)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
12.00
MB
Rum 10
livescore
UHT
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (08) Efterår • Pulje 4
MB's anlæg
Bane 5 - træning og kampbane
Herlufsholm GF
Rum 4
MB's anlæg
Bane 5 - træning og kampbane
30.
lørdag
12.20
Nykøbing FC (2)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF (1)
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
12.50
Herlufsholm GF (1)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF (2)
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
12.50
Ringsted IF
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Ramsøhallen
Herlufsholm GF (1)
Ramsøhallen
30.
lørdag
13.10
Nykøbing FC (2)
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF (2)
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
13.10
VG Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Ramsøhallen
Herlufsholm GF (1)
Ramsøhallen
30.
lørdag
13.20
Faxe Ladeplads IF
-
Herrer
U11
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF (1)
Faxe Ladeplads Stadion
30.
lørdag
14.00
Solrød FC
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår • Pulje C
Solrød Idrætscenter
Kunst 3 (8M)
Herlufsholm GF
Solrød Idrætscenter
Kunst 3 (8M)
30.
lørdag
14.00
Varde IF
-
Kvinder
Senior
Kv. 1. Division 2021/22 • Pulje 1
Sydbank Stadion
NIF HG
Sydbank Stadion
31.
søndag
11.30
Hørsholm-Usserød IK
Marken 8
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (08) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Ny Kunst
Herlufsholm GF
Marken 9
Hørsholm Idrætspark
Ny Kunst
31.
søndag
12.30
IF Svend Gønge
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads Stadion
31.
søndag
13.50
Faxe Ladeplads IF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads Stadion
31.
søndag
14.00
Himmelev-Veddelev BK
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Tune Hallen
Herlufsholm GF (2)
Tune Hallen
31.
søndag
15.00
Havdrup GI
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3
Tune Hallen
Herlufsholm GF (2)
Tune Hallen
Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies