Menu
Hjemmekampe
September 2020
22.
tirsdag
17.30
Herlufsholm GF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 5
Herlufsholm Stadion
B. Frem
Herlufsholm Stadion
22.
tirsdag
18.00
Herlufsholm GF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 4
Herlufsholm Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufsholm Stadion
25.
fredag
18.30
Herlufsholm GF
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Køge BK
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
26.
lørdag
10.00
Herlufsholm GF
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 5
Herlufsholm Stadion
Herfølge BK
Herlufsholm Stadion
26.
lørdag
12.00
Herlufsholm GF
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 1 Efterår 2020 (05) • P1
Herlufsholm Stadion
Vallensbæk IF
Herlufsholm Stadion
26.
lørdag
13.00
Herlufsholm GF
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår • Pulje 2
Herlufsholm Stadion
Raklev GI
Herlufsholm Stadion
26.
lørdag
13.30
Herlufsholm GF
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 1
Herlufsholm Stadion
Greve Fodbold
Herlufsholm Stadion
26.
lørdag
14.00
Herlufsholm GF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 12
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Mern UIF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
27.
søndag
10.00
Herlufsholm GF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 5
Herlufsholm Stadion
Karrebæk IF
Herlufsholm Stadion
27.
søndag
11.00
Herlufsholm GF
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (07) efterår • Pulje 1
Herlufsholm Stadion
B. 73, Slagelse
Herlufsholm Stadion
27.
søndag
11.00
Herlufsholm GF
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 3
Herlufsholm Stadion
MB
Herlufsholm Stadion
27.
søndag
11.12
Herlufsholm GF
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Sønderkærskolen
Ringsted Dame FK
Sønderkærskolen
27.
søndag
12.00
Herlufsholm GF
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Efterår • Pulje 3
Herlufsholm Stadion
Hillerød Fodbold
Herlufsholm Stadion
27.
søndag
12.06
Herlufsholm GF
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Sønderkærskolen
Nykøbing FC (1)
Sønderkærskolen
Udekampe
September 2020
21.
mandag
19.00
Nykøbing IF
Herrer
U17
U17 Drenge 8-mands (04) Efterår • Pulje 2
Kongeengen
Herlufsholm GF
Kongeengen
23.
onsdag
17.45
NAB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 6
Burger King Arena Nr. Alslev
Herlufsholm GF
Burger King Arena Nr. Alslev
23.
onsdag
19.00
Østmøn SGI
Herrer
M+40
VETERAN TURNERING SYD • Pulje 1
Hjertebjerg Stadion
Herlufsholm GF
Hjertebjerg Stadion
24.
torsdag
17.30
Holmegaard GB
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • Pulje 3
Holmegårdhallen
Herlufsholm GF
Holmegårdhallen
24.
torsdag
18.00
Dianalund IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 4
Dianalund Stadion
Herlufsholm GF (2)
Dianalund Stadion
24.
torsdag
18.30
Haslev FC
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
HFC's Klubhus
Herlufsholm GF
HFC's Klubhus
26.
lørdag
10.00
Greve Fodbold
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 1 (05) efterår • Pulje 1
Greve Idræts Center
Herlufsholm GF
Greve Idræts Center
26.
lørdag
10.00
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Herlufsholm GF
TGB´s anlæg
26.
lørdag
10.00
ØUB
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 3
Øster Ulslev stadion
Herlufsholm GF
Øster Ulslev stadion
26.
lørdag
13.00
Solrød FC
Kvinder
Senior
1.division 2020/21 • Pulje 2
Solrød Idrætscenter
Stadion (Græs)
Herlufsholm
Solrød Idrætscenter
Stadion (Græs)
26.
lørdag
14.00
FC Storebælt
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2
Korsør ny Stadion
Herlufsholm GF
Korsør ny Stadion
27.
søndag
10.18
Rosenhøj BK
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Sønderkærskolen
Herlufsholm GF
Sønderkærskolen
27.
søndag
11.00
Lynge-Broby IF
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 3
Frederiksberg Skole
Herlufsholm GF
Frederiksberg Skole
27.
søndag
11.30
Tuse IF
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Herlufsholm GF
Tusehallen
27.
søndag
12.42
Nykøbing FC (2)
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Sønderkærskolen
Herlufsholm GF
Sønderkærskolen
27.
søndag
13.30
Brøndbyernes IF
Herrer
U17
U17 Drenge 8-mands (04) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
Herlufsholm GF
Brøndby Stadion