Menu

U10/U11

Holdet træner tirsdag, torsdag kl.17:00-18:30

Årgangsansvarlig: Christian Henriksen

Træner: Karina S. Nordsmark, tlf. 6018 4183

Hjælpetræner: Nadia Blixencrone, tlf. 2245 3455.

Ønsker du at prøvetræne på holdet kontakt da Karina for yderligere oplysninger.

 

Holdets stab

Assistenttræner
ingen pic
Nadia Blixencrone
Træner
profil
Karina Stawitzki Nordsmark
Holdleder
ingen pic
Christian Henriksen

Næste kampU10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1

Ude mod
Rosenhøj BK
27. sep
Kl. 10.18
Sønderkærskolen
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 - Pulje 1

Næste kampU10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1, 2 baner

Hjemme mod
Ringsted Dame FK
4. okt
Kl. 11.00
Sønderkærskolen
U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 - Pulje 1, 2 baner

KampprogramU10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 • Pulje 1

August 2020

Herlufsholm GF
Spillet
Hjemme
Herlufsholm Stadion

Roskilde Boldklub

Nykøbing FC (2)
Spillet
Ude
Herlufsholm Stadion

Herlufsholm GF

Herlufsholm GF
Spillet
Hjemme
Herlufsholm Stadion

Nykøbing FC (1)

Ringsted Dame FK
Spillet
Ude
Herlufsholm Stadion

Herlufsholm GF

KampprogramU10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 13/9 • Pulje 1, 3 baner

September 2020

Kirke Hyllinge IF
Spillet
Ude
Roskilde Idrætspark

Herlufsholm GF

Herlufsholm GF
Spillet
Hjemme
Roskilde Idrætspark

Nykøbing FC (2)

Ringsted Dame FK
Spillet
Ude
Roskilde Idrætspark

Herlufsholm GF

Roskilde Boldklub
Spillet
Ude
Roskilde Idrætspark

Herlufsholm GF

KampprogramU10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1

September 2020

Rosenhøj BK
27. sep
Kl. 10.18
Ude
Sønderkærskolen

Herlufsholm GF

Herlufsholm GF
27. sep
Kl. 11.12
Hjemme
Sønderkærskolen

Ringsted Dame FK

Herlufsholm GF
27. sep
Kl. 12.06
Hjemme
Sønderkærskolen

Nykøbing FC (1)

Nykøbing FC (2)
27. sep
Kl. 12.42
Ude
Sønderkærskolen

Herlufsholm GF

KampprogramU10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1, 2 baner

Oktober 2020

Herlufsholm GF
4. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Sønderkærskolen

Ringsted Dame FK

Nykøbing FC (1)
4. okt
Kl. 11.20
Ude
Sønderkærskolen

Herlufsholm GF

Roskilde Boldklub
4. okt
Kl. 11.40
Ude
Sønderkærskolen

Herlufsholm GF

Herlufsholm GF
4. okt
Kl. 12.20
Hjemme
Sønderkærskolen

Nykøbing FC (2)

Spillerliste

ingen img
Alberte Kjellberg
ingen img
Caroline Blixencrone
profil
Eda Görkem
ingen img
Emilie Højmann Hansen
profil
Emily Henriksen
profil
Filuca G. Morell
profil
Helena Lauridsen
ingen img
Isabella Sønderup
profil
Liva Bo Poulsen
ingen img
Maja Jacobsen
profil
Martha Matilda Straube
profil
Mathilda T L Christensen
profil
Maya Kiær Jensen
ingen img
Maya Santhirasegaram
ingen img
Mina Karimi
ingen img
Perle Runge
profil
Sif Finlander
profil
Victoria Stawitzki Nordsmark